השוק היום מוצף באינספור מדפסות תמונות, חלקן מקצועיות יותר וחלקן פחות, ובחירת מדפסת המתאימה לכם יכולה להיות עסק מעט מתיש. מי זקוק למדפסת תמונות מקצועית? במה צריך להתחשב כשבוחרים מדפסת כזו? מה מומלץ ולאיזה צורך?

השאלות הללו הן שאלות שצצות במהלך תהליך בחירת המוצר הנכון ביותר עבורכם. עולם הצילום התפתח רבות בשנים האחרונות והוא ממשיך ומתעדכן בצורה שוטפת כדי לדאוג לאיכות תמונה גבוהה יותר, ולהדפסות שדואגות לשמר את האיכות הזו. חנויות צילום, דוכנים ובעלי עסק נאלצים להתמודד עם השאלות הללו ובחלק מהמקרים ללא ידע מקדים. אנחנו בחברת “FOMAT” דואגים לתת לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו, במידה והשימוש שלכם במדפסת הוא עסקי או פרטי, כדי שתוכלו לבחור בבחירה מושכלת במוצר שמתאים לכם ביותר.

מי זקוק למדפסת תמונות מקצועיות?

מדפסת תמונות מקצועית מדפיסה תמונות באיכויות הגבוהות ביותר הקיימות כרגע בשוק. שימת דגש על איכות הדפסת התמונה מאפשרת לכם להציע ללקוחות שלכם רמת שירות גבוהה במיוחד במקרה של בית עסק או מתן שירותים מקצועיים, ודואגת לשמור על איכות הצילום הדיגיטלי שהועברה להדפסה.

חשוב לציין שמדפסת התמונות נאמנה למקור המצולם ולאיכות שלו. תמונות שצולמו מלכתחילה באיכות ירודה, יהיו תמונות באיכות ירודה גם לאחר הדפסה מקצועית. לכן ההמלצה לשימוש במדפסות כאלו נוגעת בעיקר ליחידים ולעסקים המעוניינים לתת מענה לצילומים האיכותיים שלהם, או של הלקוחות שלהם, בצורה המקצועית ביותר והנכונה ביותר עבור מקור התמונה, ולא מומלצת לשימוש ביתי ליחידים או קבוצות שאינם עוסקים בצילום איכותי ומקצועי.

אדם מביט על תמונה שהדפיס במדפסת תמונות מקצועית

מה צריך לבחון כשניגשים לרכישת מדפסת תמונות?

כדי לרכוש מדפסת תמונות מקצועית עליכם לוודא שאתם יודעים מה אתם בוחנים בדגמים השונים, כדי שתוכלו להיות בטוחים במאת האחוזים שהמוצר שרכשתם הוא המוצר לו אתם זקוקים. מה בדיוק עליכם לבחון?

חברת ייצור

ישנן חברות שונות המייצרות מדפסות תמונות, חלקן באיכות גבוהה יותר וחלקן באיכות ירודה. לפני שניגשים לרכישת המדפסת עליכם לבצע חקר שוק, אם אתם כבר משקיעים ורוכשים מדפסת תמונות מקצועית אין שום סיבה להתפשר על איכות הייצור. אנחנו ב”FOMAT” עובדים בצורה צמודה על חברת DNP, חברה מקצועית בעלת איכות ייצור גבוהה. המדפסות של DNP נותנות מענה מקצועי ואיכותי לצרכים שלכם מהתמונות המודפסות.

יכולות הדפסה

מדפסות שונות מיוצרות כדי לענות על צרכים שונים. בין היתר גם יכולות ההדפסה של מדפסת אחת לא זהה לקודמתה. ישנן מדפסות תמונות מקצועיות בעלות יכולת להדפסה דו צדדית, ישנן כאלו שיכולות להדפיס תמונות פנורמה בפורמט רחב ויש כאלו שיכולות להדפיס בגימור מבריק או גימור מט. זה השלב שבו תצטרכו למפות את הצרכים שלכם מההדפסות ולבחור את המוצר שמתאים ביותר לצרכים שלכם.

עלות

גם עלות המדפסת היא פקטור שצריך לקחת בחשבון. “FOMAT” מציעים עבורכם מגוון מדפסות תמונות מקצועיות ואיכותיות במחירים המשתלמים בשוק כדי שתוכלו להינות מהייתרונות הגלומים בהדפסה האיכותית, בלי לפגוע לעצמכם בכיס וברווחים. מה שחשוב לזכור כשמגיעים לחשוב על העלות הוא הרווח שתוכלו לקבל מהמדפסת.

איכות הדפסה גבוהה, המתאימה לצרכים שלכם ונותנת לכם את המקסימום מהצילום המקורי יכולה להגדיל את הרווחים שאתם מפיקים מההדפסות שלכם – בין אם במתן שירות איכותי ללקוחות ויצירת חווית לקוח חיובית, ובין אם מהירות ההדפסה או כמות ההדפסה שתוכלו להציע.

אז איך מקבלים החלטה?

בסופו של יום חשוב לקחת בחשבון את הצרכים שלכם קודם כל. לחשוב בדיוק מדוע אתם מעוניינים במדפסת כזו, במה היא יכולה להעיל לכם, ואיך מדפסת תמונות מקצועית משתלבת בעסק שלכם או בשימוש הפרטי שלכם.

בדקו את המוצרים השונים בשוק, קראו עליהם, חשבו את העלויות וקבלו החלטה מושכלת. אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם גם לייעוץ על המדפסת המקצועית המתאימה לכם כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שקיבלתם את ההחלטה שלכם על סמך היכרות מעמיקה עם השוק, ועל סמך הצרכים האישיים והספציפיים שלכם.

 

לחצו לרכישת מדפסת תמונות מקצועית>