אורלנדו, פלורידה- DNP  הציגה את מערכת הדפסת התמנות DNP SL620   מערכת קומפקטית להדפסת תמונות ומוצריי תמונה לחנויות  ועסקים הקשורים או רוצים להדפיס תמונות בבית העסק.

עמדת ההדפסה משלבת את מדפסת זוכת הפרסים DS620 (מדפסת טרמית Dye Sublimation ( ואת DNP DS-Tmini –  מחשב משולב מסך מגע שמגיע יחד עם המדפסת, עם תוכנה ייעודית לעיצוב והדפסת תמונות ומוצרים רבים נוספים אשר בתהליך עבודה אינטאיטיבי מאפשר לחבר ולהדפיס תמונות מהטלפונים ועוד מדיות שונות.

עמדת הדפסת התמונות SL620 היא פתרון  ALL-IN-ONE  קומפקטי וקל לשימוש לכל לקוח בעסק או עובד בחנות. העמדה נמצאת במצב יעיל עבור הדפסת תמונות מהירה ויעילה על ידי צוות האירוע, או הלקוח הסופי בחנות שעובד לבדו.  המפרט של העמדה מפחית את כמות הציוד וגודל השטח של השימוש וכך עוזר לבעל העסק לניצול מירבי של המקום וניידות של העמדה. וכן, מציע כמות גדולה של מוצרים מבלי להתפשר על איכות התמונות.

עמדת הדפסת התמונות מציעה מגוון רחב מאוד של מוצרים  מגודל 13×9 ס”מ עד גודל 20×15 ס”מ, כולל גדלים של 10×10 ס”מ, 13×13 ס”מ, 15×15 ס”מ שהם גדלים ריבועיים המתאימים לתמונות אינסטגרם וגם את הגדלים המדהימים 35×15 ס,מ או 50×15 ס”מ שהם גדלים פנורמיים מרהיבים ביופיים. ממשק התוכנה לעיצוב ועריכת התמונות עוזר למשתמשים לערוך במהירות את התמונות וכן להוסיף מסגרות וכיתוב על התמונות. אלבומים דיגיטלים ולוחות שנה גם כן ניתנים להפקה באמצעות העמדה בקלות רבה, את כל המוצרים ניתן להדפיס בארבע רמות גימור שונות כגון מבריק, מט, לוסטר, וחצי מט. \

כתוצאה מעיצוב חכם וחדשני  של ה DS Tmini , אין צורך במחשב נוסף. המפרט הטכני של מסך המגע  10.1″ כולל גם קורא כרטיסים של Compact Flash, SD, Micro SD, Memory Stick, MS Micro, Xd